Duális képzés egyetemi hallgatóknak a TS Hungarianál

Szeretnél az egyetemi tanulmányaiddal párhuzamosan dolgozni, ráadásul értékes szakmai tapasztalatot is szerezni? Nálunk lehetséges!

Csatlakozz Te is a ÖBB-Technische Services-Gmbh magyarországi csapatához!

Az egyetemi képzés alatt most lehetőséged van az elméleti tudás mellett szerteágazó gyakorlati tapasztalatot is szerezni! A duális képzés során számos hallgatónak biztosítunk lehetőséget  mérnöki, informatikai, valamint gazdaságtudományi területről, hogy a szorgalmi időszak után cégünknél sajátítsák el az elméleti anyaghoz tartozó gyakorlati ismereteket.

A duális képzés előnyei:

  • Profi szakemberektől szerezheted meg a gyakorlati tudást.
  • Kollégáink segítenek az elméleti anyag megértésében is.
  • Bepillantást nyerhetsz egy  nagyvállalat működésébe.
  • Havi rendszerességgel támogatjuk az egyetemi képzésed költségeit.
  • A nálunk megszerzett tudás és tapasztalat előnyödre válik később a munkaerőpiacon.
  • Kölcsönös elégedettség esetén a diplomád megszerzése után lehetőséged van cégünknél akár azonnal elhelyezkedni.

Honnan, milyen szakokról jelentkezhetsz hozzánk:

  • Járműmérnök
  • Gépészmérnök
  • Logisztikai mérnök
  • Pénzügy és számvitel

A felvételi menete:

  • Önéletrajz + végzettségeket igazoló másolat elküldése: Anett.Revayne-Misinszki@railcargo.com e-mail címre  Felvételi eljárás - (egész napos) - előzetes értersítés alapján
    • TS Hungaria bemutatása
    • Tesztek írása
    • Felvételi elbeszélgetés
    • Mini AC (játékos feladatok)
    • Gyártúra az érdeklődő diákoknak
  • Diákok értesítése
  • Szerződéskötés

A szakmai tudáson kívül kaphatsz még...

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Egyéni fejlesztési terv
  • Multikulturális környezet megismerése
  • Német nyelvtudás tökéletesítése
  • Szakmai német nyelvtudás elsajátítása
  • Szakmai programokon történő részvétel

Bővebb információ:

Révayné Misinszki Anett

TS Hungaria Kft.
3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.
Tel: +36 30 643 5313
E-Mail: Anett.Revayne-Misinszki@railcargo.com
www.tshungaria.hu